Онлайн-трансляції

Ображені опоблоківці подалися в суди

 

Нещодавно оговтавшись від гучного скандалу із побиттям, керівник партосередку "Опоблоку" Руслан Тулик продовжує привертати увагу до своєї персони. У соцмережі Facebook нещодавно опублікував документ, який свідчить про відкриття провадження щодо шеф-редактора газети "Час" та обласної депутатки.
У документі опоблоківці Олександр Болтунов, Руслан Тулик та Дмитро Павел зазначили, що вимагають публічних вибачень та спростування інформації від шеф-редактора газети "Час" та обласної депутатки Ольги Кобевко, які, мовляв, публічно принизили колишніх регіоналів.
- Позов саме якраз за виступ на сесії, де я сказала, що реваншу регіоналам на Буковині не буде. І після цього виступу, звісно, вони мусили показати, що вони зі мною не згідні, - вважає Ольга Кобевко, депутатка Чернівецької обласної ради.
Після цього, за словами Ольги Кобевко, її підтримали декілька міських громадських організацій, а інформацію про виступ розповсюдили ЗМІ. А відтак у приниженні гідності та поширенні буцімто неправди звинувачують і шеф-редактора газети "Час".
- Різні політичні сили, активісти, які різними шляхами пов’язані із попередньою злочинною владою, знову намагаються закрити нам рота. І останній приклад із позовом активістів "Опоблоку" до газети "Час" - це яскравий тому приклад, - підкреслив Микола Кобилюк, голова Чернівецької обласної організації НМПУ.
Руслан Тулик від коментаря на камеру відмовився, втім, у цій ситуації, каже, на нього зводять наклепи та не вірять, що він справді лежав у лікарні побитий.
- Ольга, використовуючи газету свого батька, обливає брудом і дає недостовірну інформацію в маси читачам і не тільки. Вона стверджувала, що мене "нібито" побили. У мене є документи, офіційно у мене був струс мозку, - запевнив Руслан Тулик, керівник партійного осередку "Опоблоку".
- Це просто наступ на свободу слова у Чернівцях, і ми повинні боротися за те, щоб різні політичні діячі та групи політичного впливу не намагалися нами керувати і тиснути на нас, - заявив Микола Кобилюк, голова Чернівецької обласної організації НМПУ.
Та не встиг ущухнути один скандал із позовом до суду, як у соцмережі пан Тулик уже опублікував ухвалу про відкриття провадження у справі проти виконкому міськради. А все через те, що його не включили до складу громадської ради.
- Моя позиція така - це є політичні переслідування. Як представника опозиційної сили мене не хотіли допускати до роботи у громадській раді, - вважає Руслан Тулик, керівник партійного осередку "Опоблоку".
У міськраді ж стверджують, за кандидатуру Тулика члени виконкому просто не проголосували. І у кожного з них свої на те мотиви.
- У цій ситуації був ряд членів виконкому, які утрималися від голосування, а відповідно, не було необхідної кількості голосів, а саме 10, які б позитивно проголосували за цього кандидата. Напевне, якраз і через події Революції Гідності стали не останніми аргументами, - припускає Володимир Середюк, заступник Чернівецького міського голови.
Втім, опоблоківець вважає себе приниженим і свої права на вступ до громадської ради пообіцяв відстоювати у суді, перше засідання якого має відбутись 21 липня. 

    20.07.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід