Онлайн-трансляції

На що нардепи обіцяли знайти бюджетні гроші?

 

Недофінансовані медицина, освіта та інфраструктура. Чиновники просять у парламентарів додаткових грошових вливань в область, бо, кажуть, навіть на заробітну плату наразі коштів бракує.
- Крім тих 66 мільйонів, яких не вистачає на зарплату, необхідно 135 мільйонів на продовження будівництва перинатального центру, - зазначив Юрій Лесюк, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.
Окрім того, потрібна єдина диспетчерська служба центрів екстреної медичної допомоги, а це 24 мільйони, а ще треба закупити 42 карети швидкої для області. Та з перинатальним центром треба шукати не лише гроші, а й тих, хто їх кілька років розкрадав, каже нардеп.
- Запорука додаткового фінансування на цей об'єкт - це детальна перевірка виконаних робіт за період із 2012 року із залученням правоохоронних органів. Щоб зрозуміли, хто на цьому вкрав, і що з обладнанням, яке навіть не розпаковане, - підкреслив Максим Бурбак, народний депутат України.
45 мільйонів, як і обіцяв під час візиту до Чернівців Володимир Гройсман, уже залучено з держбюджету на добудову перинатального центру. Ще 12 мільйонів виділили за пропозицією нардепів від Буковини. А ось питання інфраструктури залишаються актуальними вже майже 10 років. Після повеней 2008 та 2010-го треба полагодити чи відновити ще майже 2 десятки об'єктів.
- Загалом підлягає ремонту 19 об'єктів, вартістю 800 мільйонів гривень, 16 із них у Путильському районі, найбільше постраждав, і де транспортне сполучення здійснюється за тимчасовою схемою. Вартість - 500 мільйонів гривень, - повідомив Ігор Гах, начальник Служби автомобільних доріг Чернівецької області.
І лише 4 об'єкти (3 з яких на Путильщині) передбачили на цей рік.
- Окремим питанням буду просити вас про збільшення фінансування будівництва мостів - Путильський, Вижницький та Герцаївський райони, село Маршинці, - зауважив Максим Бурбак, народний депутат України.
Просили грошей також на реставрацію Резиденції буковинських митрополитів. Та нардепи, які входять до комітету, дипломатично пообіцяли порадитися і змогли запевнити лише в тому, що гроші знайдуть на добудову перинатального, потреби університету та два мости на Буковині. А щодо решти потреб - шукатимуть можливості, однак поки що жодних гарантій. 

    17.07.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід