Онлайн-трансляції

Депутати, які не голосують за важливі для міста питання, - покидьки, - Каспрук

 

Перш ніж виділяти гроші на покриття боргів за спожиту водоканалом електроенергію, депутати взялися з’ясовувати, чому звільнився директор підприємства Сергій Дзезик. Так, ніби не вони останні півроку щосесії цькували його за буцім неефективний менеджмент. - За нашою інформацією, через вас звільнився, бо не дали допомогу під час відпустки, - сказав Василь Продан, депутат Чернівецької міськради.
- Дістали ви його. Фахова людина кожного місяця по 2-3 рази від вас вислуховувала, що він неефективний менеджер, що він краде, - нагадав Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
Врешті на ці суперечки пішла більш ніж година. Деякі багатоповерхівки вже залишилися без води, а виділяти кошти на покриття збитків депутати не квапились.
- Сума збитків за травень - 3 мільйони 303 тисячі. Це за електроенергію, - повідомив Олександр Бурак, перший заступник директора Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради.
Та цих грошей вистачить лише на погашення заборгованості за поточний місяць, а відтак знову доведеться збирати депутатів на позачергову сесію. Та і за ці 3 мільйони депутати ніяк не могли проголосувати. Врешті, близько опівночі, справа дійшла до глухого кута.
- Медичні працівники, сантехпрацівники за три місяці доплату не отримають... Ви - покидьки, я інакше вас назвати не можу... Медиків без зарплат, - наголосив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
Мер згодом повернувся, та рішення все одно не ухвалювали. А відтак депутатів із зали не випускали чернівчани, які були на засіданні. Під тиском та криком 3 мільйони водоканалу таки надали, а вже зовсім скоро містянам, схоже, знову доведеться запасатися водою.  

    16.06.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід