Онлайн-трансляції

Савченко підтримала скандального забудовника і пригрозила розпуском міськради (ВІДЕО)

 

Остання Надія скандального забудовника. Нардеп Савченко приїхала до Чернівців, аби із трибуни в сесійній залі заступитися за ТОВ "Гіпербуд". Нагадаємо, цей забудовник замість обіцяних житлових будинків на проспекті Незалежності, 131 звів гіпермаркет. А три рішення сесії, які були не на його користь, оскаржив у суді.
- Я попередила Генерального прокурора й обласного прокурора про те, що в сесійній залі депутати планують вчинити черговий злочин, - сказала Надія Савченко, народна депутатка України.
Міським депутатам Савченко пригрозила кримінальною відповідальністю та перевиборами за те, що їхні рішення оскаржені в суді.
- Оскільки це питання розглядають із 2013 року, і є суди зі скасуваннями рішень, то міська рада підлягає розпуску, - наголосила Надія Савченко, народна депутатка України.
Прийшли до зали й обурені позицією нардепа інвестори "Гіпербуду" - люди, котрі вклали кошти в магазини, які, за документами, мали бути частиною житлових будинків, а не окремим гіпермаркетом.
- Вона з нас, інвесторів, які постраждали, - матеріальні і моральні збитки, "тітушки" переслідують із 12 року, центр не зданий в експлуатацію. Ми віддали кошти, брали кредити, а ви стали на бік забудовника, - нарікає Надія Коцур, голова ЖБК "Проспект".
Окрім того, кажуть, працюють у своїх магазинах законно.
А тому обурюються, що нардеп послухала лише представників ТОВ "Гіпербуд", і навіть не спробувала зв’язатися з інвесторами, які стали жертвами недобросовісного забудовника, аби дізнатися про їхню позицію.
Депутати ж вирішили, що звернуться до Генеральної прокуратури, аби цю справу вивчила на предмет корупції. Та нардеп повідомила, що їх уже випередила і направила відповідного листа Юрієві Луценку. 

    15.06.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід