Онлайн-трансляції

Депутати тиснуть на Кушнірика щодо закупівлі 30-річних тролейбусів (ВІДЕО)

 

Старі тролейбуси втридорога хочуть закупити для Чернівців деякі депутати, каже Ярослав Кушнірик. А коли він як директор відповідного департаменту відмовився таку пропозицію винести на торги, на нього почали тиснути.
Це при тому, що такі ж тролейбуси, але з капремонтом, сусідні міста купують по 650 тисяч гривень. І про це, мовляв, казав ще попередній директор департаменту Сергій Погорений, який теж відмовився ці лоти виносити на торги.
Кушнірик каже, дехто йому погрожував, що всі питання, що стосуються міського господарства, на сесії просто не пройдуть.
Та депутат Ковалюк, який відомий своїм бажанням очолити тролейбусне управління та прихильністю да старих тролейбусів, каже, то не його позиція, а всієї робочої групи.
Однак не комісія зобов'язувала Кушнірика винести ці лоти на торги, а саме Ковалюк, каже чиновник. А тому не треба всю відповідальність перекладати на інших.
До речі, закупівля вживаних тролейбусів, які придбали для Чернівців торік, уже зацікавила правоохоронців, каже міський голова.
- Управління захисту економіки порушило КС за фактом закупівлі тролейбусів за завищеними цінами. Спроба "нагнути" Кушнірика приречена на неуспіх, - заявив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
Та все ж пан Ковалюк наполягає: треба змусити Кушнірика купити старі неремонтовані тролейбуси удвічі дорожче, ніж інші міста.
На щастя, цього разу здорового глузду депутатам не забракло, і на таке рішення голосів не вистачило.  

    15.06.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід