Онлайн-трансляції

Мешканці новобудови на вулиці Руській уже декілька років страждають через неякісну каналізацію (ВІДЕО)

 

Пані Ольга з чоловіком купили квартиру у новобудові. Сподівались, що проблем із комунікаціями не виникатиме, бо ж будинок новий. Однак раніше кілька разів на тиждень у неї траплялися неприємні сюрпризи. Каналізаційні стоки, замість того, щоб змиватись, навпаки витікали із санвузла.
З цим питанням зверталися до голови ОСББ, він відповів, що вирішити його не може, адже це проблема забудовника.
- На збори запросили забудовника, на зборах звернулися до нього, він нам пообіцяв, що вирішить це питання. Внизу під сходами роздовбали 2 метри бетону і замінили шматок труби, - розповіла Ольга Присяжнюк, мешканка будинку на вулиці Руській.
І на якийсь час проблема дійсно зникла, каже Ольга Василівна. Однак днями ситуація повторилася. Нечистоти почали витікати через санвузол на першому поверсі новобудови, а відтак пані Ольга залила й офіс, який розміщений під її квартирою.
- Горизонтальна частина загальної каналізації, котра йде безпосередньо у стояк. "Ріка" усунула цю проблему, що стосується конкретної квартири. Зараз забився лише винятково стояк у квартирах 1, 5, 9 і до верху, до 33, - пояснив Олександр Пелишатий, голова ОСББ будинку на вулиці Руській.
Голова ОСББ стоїть на своєму, мовляв, у каналізацію потрапив предмет, якого не мало б там бути. Натомість мешканці вважають, що ніхто належно не обслуговує комунікації. Гроші на утримання будинку, кажуть люди, здають немалі, але доглядати його ніхто не поспішає.
- Сюди викликали водоканал неодноразово. Водоканал сказав, що вони не мають права тут робити нічого, тому що це не їхня справа, це територія ОСББ. Але тут неправильно зроблене закільцювання, і тому тут вічна проблема, - сказав Володимир Допіряк, мешканець будинку на вулиці Руській.
Тож мешканці ОСББ викликали сантехніків, які за добу спромоглися очистити каналізаційний стояк. Однак це кардинально ситуації не змінить, адже проблема у самій системі, пояснюють робітники. Ми намагалися зв'язатися із забудовником і з'ясувати, чи він усунув проблему з каналізацією. Проте нам повідомили, що коментувати ситуацію може тільки директор, який зараз на лікарняному. Наразі міська рада створила комісію, яка і розбиратиметься з питанням неякісно побудованої каналізації на Руській, 219-Е.  

    12.06.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід