Онлайн-трансляції

Люди, які сусідять із кінотеатром Миколайчука, бояться, щоб їхній будинок не знесли (ВІДЕО)

 

Після піврічної перерви реконструкцію кіномистецького центру імені Івана Миколайчука у Чернівцях продовжили. Та мешканці будинку на вулиці Головній, що поряд із будівництвом, невдоволені. Кажуть, про планові роботи їх ніхто не попереджав.
- Коли робили фундамент тут, нічого нікого не запитали, чи ми згідні взагалі, щоб це будувалось, - нарікає Роза, мешканка будинку.
Мешканці також обурюються тим, що більше не мають змоги під’їхати до свого будинку автівкою. Та архітектор Ярослав Бойко каже, новим проектом це не передбачено, хіба лише хтось надумає переїжджати і муситиме виносити меблі.
До речі, цьому будинку уже понад 100 років, кажуть мешканці. А тому їх непокоїть, чи не вплине сусіднє будівництво на старі конструкції. І взагалі, кажуть, досі не знають, чи планують їхній будинок зносити. Архітектор запевняє: все залишиться на місці.
Однак мешканці хотіли отримати документальне підтвердження того, що будинок ніхто не буде зносити, а заїзд для автівок таки забезпечать. Та пан Ярослав каже, не може давати таких гарантій, тому запропонував альтернативне розв'язання проблеми.
- Я запропонував мешканцям звернутися з листом до замовника, Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин. Ми його склали. Відповідно, це уже буде зафіксовано, - пояснив Ярослав Бойко, архітектор проекту.
Нагадаємо, що будівництво розпочалось ще у лютому 2016 року, а вартість робіт сягає майже 25 мільйонів гривень. За планом, воно має завершитись до кінця 2017-го. Але через фінансові труднощі та піврічну перерву у будівництві, важко сказати, коли кіномистецький центр здадуть в експлуатацію.  

    30.05.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід