Онлайн-трансляції

Нові власники бізнес-центру виганяють орендарів і підсовують незрозумілі документи (ВІДЕО)

 

Ранок підприємців, які орендують приміщення в одному з бізнес-центрів на вулиці Хотинській, почався зі стресу. Будівлю оточили невідомі у камуфляжній формі та не впускали людей на робочі місця.
- Прийшли на роботу, приміщення повністю зачинені, заблоковані хлопцями у камуфляжній формі. Не пускають у приміщення, не пояснюючи ситуацію взагалі, - розповіла Лілія, орендарка приміщення бізнес-центру.
- Захоплення нашого підприємства людьми у зелених масках, які називають себе приватними охоронцями, документи при цьому жодні не надають, - заявив Володимир Малиш, довірена особа колишнього власника бізнес-центру.
Згодом стало відомо, що приміщення заблокували нові власники будівлі. Раніше бізнес-центр належав Манолію Плаксію. Чоловік узяв кредит під заставу майна, але розрахуватися так і не зміг. Згодом право вимагати борг перекупили опоненти підприємця, а через деякий час переоформили на себе і майно, яке було в іпотеці. А нині, кажуть, прийшли забрати своє. І орендарів, мовляв, не впустять, поки ті не підпишуть із ними нові договори.
- Ми роздали зразки, номер телефону юриста, і вони можуть укласти нові договори з нами. Ціна не буде ні підніматися, ні знижуватися, - сказав Василь Галюк, новий директор бізнес-центру.
Принесли і відповідне повідомлення, згідно з яким, ті, хто не захоче підписувати нові угоди, мусять звільнити приміщення до 10 червня.
Зразки нових договорів відразу насторожили орендарів, бо ж документи без печаток.
Представники нових власників кажуть, мають право на такі дії, адже, мовляв, є відповідне рішення суду.
- У нас є всі папери на руках. Як ви думаєте, ми просто так прийшли б сюди?, - запевнив Василь Галюк, новий директор бізнес-центру.
Коли ж приїхала слідчо-оперативна група, виявилось, що жодного рішення суду у представників нового власника немає.
А посилаються нові власники натомість на витяг із реєстру. Щоправда, колишній власник бізнес-центру каже, вже відкриті кримінальні провадження щодо дій державного реєстратора, який переоформив майно на іншу особу.
Правоохоронці намагались пояснити представникам нового власника бізнес-центру, що їхні дії незаконні. Мовляв, незважаючи на те, що триває судова тяганина щодо переоформлення майна на іншу особу, орендарі мають право працювати у приміщеннях, оскільки їхні договори дійсні.
Паралельно правоохоронці взялися перевіряти інші документи нових власників. У паперах виявили купу невідповідностей.
Врешті, хоч і не одразу, але деяким підприємцям все ж вдалося прорватися на робочі місця. Та потрапити до приміщень вдалось не всім. Деяких підприємців відмовились впускати, доки вони не укладуть нові угоди про оренду. У свою чергу, люди написали заяви про перешкоджання господарській діяльності, за що передбачена кримінальна відповідальність.
- На цей момент усі підприємці, які працюють на цій території, мають розуміти, що їхні договори є чинні у тій редакції, в якій вони були, поки не внесені зміни або з новим, або з попереднім власником. Їм ніхто не має права перешкоджати, - наголосив Олександр Маркідонов, адвокат.
Нині, пояснюють представники вже колишнього власника бізнес-центру, переоформлення права власності на іншу особу оскаржують у суді. І ця тяганина ніяк не повинна зачіпати орендарів приміщення.
- Вони зрозуміли, що ці всі дії, які оскаржувалися, вони зрозуміли, що у них ситуація у судах патова, і тому вони пішли методом рейдерського захоплення. Виходить, що зараз страждають підприємці, люди, - сказав Манолій Плаксій, колишній власник бізнес-центру.
Ми стежитимемо за ситуацією навколо приміщення бізнес-центру. Про хід подій повідомимо згодом. 

    30.05.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід