Онлайн-трансляції

Чернівчани підтримали електронну петицію щодо скасування рішення міськради про передачу другої нитки газогону у користування ПАТ "Чернівцігаз" (ВІДЕО)

 

Нагадаємо, подібний проект рішення, однак із таким формулюванням, яке виконати неможливо, міськрада нещодавно ухвалювала. Щоправда, за кілька годин після того одразу скасувала.
- Вони це питання вносили, виносили, отримували по дупі, по голові, з Відня, з Києва - не знаю, що то було, але вони хотіли відправити цю справу у довгу шухляду, - підкреслив Максим Бурбак, народний депутат України.
Як автор петиції Максим Бурбак має право доповідати з цього питання під час розгляду. І каже, неодмінно ним скористається, якщо обранці не внесуть його навмисне на той день, коли заплановане пленарне засідання у Верховній Раді.
- Процес уже пішов - це процес руйнації монополістів, приватних монополістів. Ми ж бачимо, що у селах Чернівецької області, і в Україні також, всі розподільчі мережі були зроблені за кошти громадян, - зауважив Максим Бурбак, народний депутат України.
Тому цілком логічно, що українці виступили категорично проти введення абонплати за газ. Тепер, каже нардеп, газогони треба повернути громаді, а вже відтак на прозорому конкурсі визначити, хто їх буде обслуговувати і скільки грошей за це платитимуть громаді.
- Монополісти повинні платити громаді за використання мережі, яку збудувала громада за свої кошти, - вважає Максим Бурбак, народний депутат України.  

    17.05.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід