Онлайн-трансляції

Хто може отримати кошти за програмою "Власний дім"? (ВІДЕО)

 

Будівництво на селі завжди було обділене можливостями бюджетів, каже заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Ігор Богатирець. Аби допомогти людям утримувати у нормальному стані своє житло, в області понад 10 років тому запровадили програму "Власний дім".
- Ми таку програму підтримуємо, виділяємо певну суму щороку. У нас 2006 року по 2017 більше 200 людей скористалися можливостями цієї програми. У минулому році такими кредитами ми змогли забезпечити і двох учасників АТО, - зазначив Ігор Богатирець, заступник голови Чернівецької ОДА.
Але бажання перевищують фінансові можливості. Для подолання занепаду села в області і запровадили програму з надання пільгових кредитів.
- Програма спрямована на реалізацію державної політики у галузі житлового будівництва, збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва, покращення інженерного забезпечення житла мешканців села та благоустрою сільського населення, підтримку молодих сімей та учасників бойових дій, - повідомила Ніна Семейкіна, голова Чернівецького обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
Тобто мешканці села можуть взяти кредит на побудову нового житла або завершення розпочатого будівництва, також на капітальний ремонт або проведення мереж.
- Позичальниками коштів, за нашою програмою, можуть бути громадяни України, які постійно проживають або переселяються для постійного проживання у сільську місцевість. Працюють у сільській місцевості. Перевага надається тим, хто працює в агропромисловому комплексі, - зазначила Ніна Семейкіна, голова Чернівецького обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
Також програмою можуть скористатися переселенці та учасники АТО. Кредит надають до 20 років під 3% річних. Безвідсотково його оформити можуть учасники бойових дій та багатодітні родини. 

    27.04.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід