Онлайн-трансляції

Працівники водоканалу заперечують, що ними керує неефективний менеджер (ВІДЕО)

 

Виділяти гроші на підтримку Чернівецького водоканалу депутати відмовлялися без формулювання про неефективний менеджмент у документі. І таке рішення обурило працівників комунального підприємства.
- З 2010 року по 2015-й ми не отримували спецодягу, ми не отримували засобів гігієни, в нас не було запасу труб. Були такі випадки, коли мене вночі викликали, і ми починали шукати по постачальниках, приватниках, хто б нам позичив метра якоїсь труби. Зараз так, хотілося б, щоб більше було, але ми маємо хоча б мінімальний запас. Ми можемо забезпечити свою виїзну групу і трубами, і фітингами, і маємо запор на арматуру, - повідомила Мирослава Кондрієвич, завідувачка складу КП "Чернівціводоканал".
- Тепер ви побачили, депутати, що немає менеджера, коли людина старається щось зробити? Який менеджмент, кого ви шукаєте? Ви шукаєте після Шумейка менеджерів тих, що були. Тепер ви чіпляєте борг на людину, яка навіть не причетна до цих боргів?, - наголосив В’ячеслав Фрунзе, начальник гаражного відділу КП "Чернівціводоканал".
Та й те, що від водоканалу вимагають прибутковості, - нонсенс, каже економіст підприємства.
- У тарифи, які ми формуємо для нашого населення, для підприємств, для наших споживачів, навіть поняття такого немає, щоб закладати туди прибуток. Туди закладається тільки собівартість. Переглядати тарифи, ми можемо переглянути від сили аж 2 рази в рік. І ми можемо подавати свій пакет тільки тоді, коли наша собівартість перевищує на 5% тариф затверджений. Хто ж це буде перекривати?, - наголосила Людмила Семенюк, економістка КП "Чернівціводоканал".
Колектив став на захист свого керівника. Мовляв, депутат, за пропозицією якого це рішення ухвалили, - пан Ковалюк, котрий спочатку хотів очолити тролейбусне управління, а потім висловився, що може вивести на прибутковий рівень водоканал, взагалі не з'явився на засідання:
- Куди він хоче йти? Хай він уже визначиться, яку роботу він обирає. З 16-18 років береться робота, а не у 34-25. І ще одне: їхню партію вигнали, чому вони сидять у міській раді? Я не розумію, чому вони не написали заяв? Чого вони ще сидять там?!, - обурюються працівники водоканалу.
На збори трудового колективу КП "Чернівціводоканал" запрошували начальників всіх комунальних підприємств міста і депутатів. Обранців на збори прийшло лише двоє. Щоправда, після півторагодинного обговорення на засідання таки завітав і пан Ковалюк.
- Ми говоримо якраз про те, що не треба чекати німецьких кредитів і не чекати завтрашнього дня, а вже сьогодні піднімати якісні показники по підприємству. Воно стане тоді, як мінімум, не збитковим. Я хочу привести в приклад сусідню Румунію, де 8% - це вже понаднормові витрати, - заявив Богдан Ковалюк, депутат Чернівецької міськради.
- Ви - провокатор, натуральний провокатор. Ви не маєте уявлення, що таке понаднормові втрати. Що таке понаднормові втрати? Навіщо це робити?, - апелювали водоканалівці.
Тож працівники поговорили, депутати послухали. Працівники водоканалу підписали колективне звернення до міськради, аби повернути стару назву документа, без згадки про неефективний менеджмент, адже, як кажуть самі працівники, в борги комунальні підприємства міста загнали не теперішні очільники, а попередники. Тож нинішнім доводиться розгрібати проблеми.  

    25.04.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід