Онлайн-трансляції

У Чернівецькій області буде три госпітальні округи (ВІДЕО)

 

У Чернівецькій області буде створено не два, а три госпітальні округи. Рішення про це учора ухвалив Уряд.
- Я щиро вдячний коаліційному Уряду, Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману за те, що вчора Уряд прийняв рішення, що в кордонах Чернівецької області буде три госпітальні округи: Західний, Центральний, Східний. Західний - це Сторожинець, Вижниця і Путила, Центральний - Заставна, Кіцмань, Чернівці, Глибока і Герца, і Східний - це Новоселиця, Хотин, Кельменці і Сокиряни, - повідомив Максим Бурбак, народний депутат України.
Дуже багато розмов і чуток точилося навколо нововведення. Було несприйняття, нерозуміння переваг та неправильне тлумачення інформації про механізм створення округів.
- Ми обговорили і спростували численні фейки, які навколо цієї процедури проходили. Ніхто не буде закривати центральні районні лікарні. Ніхто не буде забирати фінансування у них, тому що це є повноваження місцевих органів самоврядування, - наголосив Максим Бурбак, народний депутат України.
На зустрічі йшлося про те, що без підпису голови районної ради, без голосування місцевих депутатів жодна центральна районна лікарня не буде закрита. Крім того, очікується фінансування від західних партнерів та закупівля сучасного медичного обладнання.
- Саме завдяки тому, що буде не 2, а 3 госпітальні округи, в нас в області буде 3 потужні лікувальні заклади, які будуть і дооснащені, і розвиток буде з інших напрямків, окрім тих, які є на базі центральних районних лікарень. І ще раз хочу підкреслити, що у цьому випадку закриття центральних районних лікарень взагалі не передбачено, тобто воно навіть не розглядається, - запевнила Оксана Андрієць, директорка Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.
Будуть створені госпітальні ради, куди увійдуть представники органів місцевого самоврядування, медики, громадськість. Вони й вирішуватимуть найнагальніші питання, що стосуються роботи округів. 

    01.04.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід