Онлайн-трансляції

Інвестори будівництва на проспекті Незалежності, 116 у Чернівцях знову прийшли до депутатів просити захисту

 

Обурені інвестори будівництва на проспекті Незалежності, 116 у Чернівцях, які вже давно заплатили за свої квартири, однак досі їх не отримали, знову прийшли до депутатів міської ради.
- 26 січня був підписаний меморандум між усіма учасниками нашого будівництва, і говорили про те, що протягом 2 тижнів буде вирішуватися подальше виконання цього меморандуму. На цей момент нічого не було вирішено, - сказав Олександр Юрійчук, представник інвесторів будівництва на проспекті Незалежності, 116.
Тобто немає договорів між усіма підписантами меморандуму, а також міська рада досі не перерахувала кошти забудовнику, кажуть інвестори. А пан Каглянчук пояснює: приступити до будівництва готовий хоч із понеділка, бо з усіма документами його фірма та інший забудовник, який виконав частину робіт раніше, вже ніби розібралися.
- Перераховані й узгоджені з Морозом ті об’єми робіт, які були під сумнівом, - ні у нас, ні в нього претензій до об’ємів робіт немає. Ми можемо наступного тижня розпочати будівельно-монтажні роботи, - запевнив Василь Каглянчук, забудовник.
Єдине питання зараз до депутатів: як тільки вони приймуть зміни до бюджету і виділять кошти на добудову, справа зрушить із мертвої точки.
- Ці квартири, як ми домовлялися, наступного року будуть здані і передані їм у власність, - пообіцяв Василь Каглянчук, забудовник.  

    09.03.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід