Онлайн-трансляції

Більше половини чернівчан не платять за опалення (ВІДЕО)

 

Учора депутати так і не спромоглися закінчити ще січневу сесію Чернівецької міськради. Говорили про все на світі, майже нічого не ухвалили, колупалися у видатках та проектах. А ось про речі справді важливі скромно мовчали.
- У понеділок ПАТ "Чернівцігаз" за борги 14 мільйонів гривень відключає місто від тепла, але вам же це нецікаво, - підкреслив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
Врешті Анатолій Чесанов, який багато говорив про тарифи, менеджмент на підприємствах, які належать громаді, борги та прибутки, не вигадав нічого кращого, аніж у цій критичній ситуації, коли все місто може опинитися без тепла, створити ще одну комісію з депутатів.
- Голосуємо за наглядову раду, робимо програму, шукаємо, робимо комісію, бачимо, що треба зробити щодо модернізації цього підприємства, і після цього приймаємо рішення, - сказав Анатолій Чесанов, депутат Чернівецької міськради.
Тим часом на те, аби вилізти із 14-мільйонної боргової ями, комунальне підприємство має 4 дні, якщо враховувати і вихідні, і всього два мільйони, виділених із бюджету, які поки не надійшли на рахунки підприємства. Та біда в тому, що половина чернівчан просто не оплачує рахунки, заборгували підприємству вже десятки мільйонів гривень, яких вистачило б практично на всі потреби, каже керівник теплокомуненерго.
- Усе решту ми би практично своїми коштами погасили, за винятком електроенергії, - запевнив Олександр Меленчук, керівник КП "Чернівцітеплокомуненерго".
А тепер підприємство муситиме віддати гроші, які були призначені на виплату заробітної плати, спрямувати на погашення боргів, тож розраховуватися за спожитий газ будуть не всі чернівчани, а лише половина, а також звичайні слюсарі, інженери, зварювальники, механіки та водії, які працюють на теплокомуненерго. І після цього панькатися з боржниками вони не будуть, каже керівник підприємства. Тих, хто рахунки не оплачує, будуть просто відключати від мережі. 

    16.02.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід