Онлайн-трансляції

У СБУ відреагували на заяву Савченко про відмову України від Криму

 

У Службі безпеки України (СБУ) дадуть правову оцінку висловлюванням нардепа Надія Савченко про те, що Україні слід відмовитися від законних прав на анексований Крим заради деокупації Донбасу.
Про це заявив керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук, передає Обозреватель. "Ми обов'язково дамо правову оцінку висловлюванням Савченко. Але поки що рано говорити – чи веде це висловлювання до якоїсь легітимізації окупації Криму або ж це просто думка, яку вона необережно сформулювала. Але ми однозначно звернули увагу на її заяву", — сказав Ткачук.
Як повідомлялось раніше, Савченко в ефірі одного з телеканалів заявила, що звільнення Донбасу мирним шляхом можливо тільки через тимчасову відмову від Криму. За її словами, «як би не кричали і рвали на собі вишиванки деякі народні депутати, вони повинні відмовитися від півострова». «Крим - це чергове Придністров'я. І щоб не зробити Придністров'ям ще й Донбас - вона (влада України) залишить окупованим Крим і забере Донбас», — переконана вона. 

    18.01.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід