Онлайн-трансляції

Білецький звинуватив керівництво Нацгвардії у корупції та сепаратизмі

 

Депутат та перший командир полку "Азов" Андрій Білецький звинуватив керівників Національної гвардії України у корупції та підтримці сепаратизму. Відповідну заяву він оприлюднив напередодні.
"Я не можу більше мовчати про ситуацію в Національній гвардії України. Ситуація абсолютно не нормальна для третього року війни - на керівних посадах перебувають відверті сепаратисти, діє систематична корупція", - йдеться у зверненні пана Білецького.
При цьому він наголосив, що мова йде не про рядових офіцерів Нацгвардії, а "виключно злочини верхівки".
Андрій Білецький також озвучив конкретні прізвища кількох посадовців Нацгвардії, яких він підозрює у корупційних діях та підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі і в Криму. Водночас заява не містить конкретних доказів - їх лідер "Азову" планує оприлюднити пізніше.
"Я із командою волонтерів готую розкриття і корупційної складової в Національній гвардії. Ми вже маємо докази того, що ця система краде кожну третю гривню. Невдовзі я буду готовий оприлюднити ці факти", - пообіцяв Андрій Білецький.
Він також звинуватив керівництво Нацгвардії у "систематичному знищенні добровольчих батальйонів" та закликав президента, головного військового прокурора, міністра внутрішніх справ і голову СБУ вплинути на ситуацію.
Інший депутат та екс-боєць полку "Азов" Олег Петренко у себе на Facebook опублікував відео про ймовірну підтримку ідей сепаратизму зі сторони кількох командирів Нацгвардії.
"Депутатські запити та оприлюднення конкретної інформації - все це попереду", - додав пан Петренко.
Керівники Нацгвардії та МВС заяву Андрія Білецького поки не коментували.
Полк "Азов" був сформований як добровольчий батальйон МВС у 2014 році й входить до структури Національної гвардії. 

    15.01.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід