Онлайн-трансляції

"Ми своїх не кидаємо!": окупанти Криму пустили уповноваженого Ради до трьох українців - в'язнів Кремля

 

Окупаційна влада Криму дозволила українському омбудсмену зустріч з трьома з 42 українців, які утримуються у в'язницях в Криму. Про це на своїй сторінці Facebook написав керівник секретаріату омбудсмена Валерії Лутковської Богдан Крикливенко.

"Це сталося, ми в Сімферополі! Після 3 місяців, і особливо тяжких 2 останніх діб переговорів нам вдалося отримати можливість зустрічі з політичними в'язнями, що містяться в Криму, а також тими засудженими, хто звернувся з проханням про передачу на материкову частину" , - повідомив він.

"Ми просили зустрічі з 42 особами, нам надали можливість зустрітися з трьома, у тому числі з Ахтемом Чийгозом", - додав він. Він повідомив, що станом на 14 годин уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та уповноважений з прав людини РФ Тетяна Москалькова перебували на території СІЗО. Сімферополь. "Слід зазначити, що офіційний візит уповноваженого до своїх громадян, навіть якщо територія тимчасово окупована. Ми своїх не кидаємо! Боротьба триває!" - підкреслив він. 
    26.12.2016
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід