Онлайн-трансляції

Аграрії перекрили дорогу на Буковині та ще в 10-х областях України

 

Більшість доріг перекриті на Західній та в Центральній Україні. На цей час відомо про щонайменше 11 областей, де перекриті траси, - у Чернівецькій, Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Київській, Полтавській, Кіровоградській, Чернігівській, Миколаївській та Запорізькій.
У Чернівецькій області аграрії перекрили рух на дорозі в селі Атаки, Хотинського району.
Всеукраїнська аграрна рада виступила ініціатором звернення до Президента застосувати право вето до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році". Про це повідомляє аграрне інформагентство Agravery. Аграрії виступають проти скасування спеціального режиму ПДВ до того часу, поки в законодавстві наявні норми, що дискримінують платників податків за формальними підставами і створюють підґрунтя для корупції, а також допоки Уряд не доведе, що він готовий і на практиці відшкодовує ПДВ повністю і вчасно. Позаяк передбачена в бюджеті сума на відшкодування ПДВ не забезпечить повної виплати всім платникам податків, інформує ТСН.
Однак, як стало зрозуміло під час обговорення законопроекту в Парламенті, ці обіцянки виявилися обманом. У бюджеті просто не передбачено достатньої для цього кількості коштів, відповідна стаття витрат була навпаки додатково скорочена на 6,6 мільярда гривень, - йдеться у зверненні.
Для вирішення цієї проблеми було запропоновано розділити публічний реєстр заявок на відшкодування ПДВ на дві частини, щоб забезпечити своєчасне відшкодування великим експортерам, а підприємствам, які не ввійшли в число обраних, відшкодовувати ПДВ за залишковим принципом. 

    28.12.2015
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід