Онлайн-трансляції

Буковина потребує переробних заводів і сховищ для фруктів та овочів

 

Комплекс осінньо-польових робіт на Буковині завершено. Цього року в усіх категоріях господарств області площа збирання зернових, зернобобових, а також технічних культур була на 12,6 тисячі гектарів більшою, ніж у 2014-му. Тепла осінь дала можливість повністю зібрати навіть сою, усі посіви якої під щедрим сонцем успішно дозріли. Тож нічого на полях не замете снігом.
Літо було дуже посушливим - подекуди дощило всього на 30% сезонної норми. Попри це, область має хороші врожаї і повністю забезпечена зерном, овочами і фруктами. Наприклад, при потребі 50 тисяч тонн яблук для внутрішнього споживання, їх зібрано 200 тисяч тонн. Те саме з картоплею і капустою. Найвищі врожаї ранніх зернових і зернобобових культур зібрали в Кіцманському районі - 51,6 тисячі тонн із площі 10,4 тисячі гектарів.
Загалом із продуктів харчування Буковина буде змушена завозити морську рибу і цукор, хоча ще недавно п’ять потужних цукрозаводів краю, працюючи на власній сировині, поставляли солодку продукцію навіть за межі країни.
- Маючи хороші врожаї, працюємо над створенням в області потужної переробної бази, а також сучасних фрукто- й овочесховищ, - зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Варжевський.
Рентабельність вирощування сільгосппродукції, попри несприятливі погодні умови, висока: від 35% на ячмінь до 56% на овочі та сою. Відповідно, високими залишаються і прибутки. Агрохолдинги, що працюють на буковинських ланах, орендуючи приватні паї та землі запасу сільрад, виконують взяті перед територіальними громадами соціально-партнерські зобов’язання щодо фінансування заходів розвитку сіл і селищ. 

    26.11.2015
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід