Онлайн-трансляції

Кіцманський район за гроші ЄС закуповує сільгосптехніку (ФОТО)

 

Кіцманська районна державна адміністрація розробила проект транскордонного співробітництва "Використання європейського досвіду по боротьбі з ерозією ґрунтів", який переміг у програмі "Румунія - Україна - Республіка Молдова" ENPI/CBC 2007-2013. Метою проекту є підвищення родючості ґрунтів, збільшення обсягів товарного сільськогосподарського виробництва та зниження екологічної забрудненості землі.
Днями на територію Кіцманського району було доставлено перші технічні засоби, закуплені за кошти ЄС. Це два глибокорозпушувачі "ARTIGLIO" від італійської фірми "MASCHIO", призначені для підготовки ґрунту під посів. Ця техніка забезпечуватиме обробіток ґрунту від 25 до 65 см з одночасним подрібненням, перемішуванням та частковим ущільненням і є альтернативою плугу при безвідвальному обробітку землі. Сума угоди становить 717 000 гривень.
Наразі вже укладено угоди між Кіцманською РДА і ТОВ "Виробничо-торговельна компанія "Юждизельмаш" та ПАТ "Зовнішньоторговельна фірма КрАЗ" на придбання та доставку двох автогрейдерів на суму 4 078 233 гривні та двох самоскидів "КрАЗ" із підвищеною прохідністю на суму 2 415 600 гривень, які закуплять уже цього місяця.
27-го жовтня цього року заплановано відкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю двох дренажних та двох канальних екскаваторів. Загальний бюджет проекту складає 1 696,831 тисячі євро, у тому числі: внесок ЄС - 1 526,977 тисячі євро (надання грантових коштів Кіцманській райдержадміністрації - 1 172,387 тисячі євро).
Проектом передбачено придбання для Кіцманського району обладнання та устаткування на суму 1 065,0 тисячі євро, інформує сайт РДА.  

    08.10.2015
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід