Онлайн-трансляції

Через буковинський кордон намагалися перевезти сильнодіючі лікарські препарати

 

17-го жовтня у зону митного контролю МАПП "Порубне - Сірет" прибув транспортний засіб "Mercedes-Benz". За кермом був громадянин України, з яким у якості пасажира їхав ще один чоловік. Для проходження митного контролю вони обрали смугу "зелений коридор". Втім, співробітники митниці прийняли рішення направити цей автомобіль у доглядовий бокс.
Під час проведення поглибленого огляду у конструктивній порожнині даху машини виявлено медичні препарати: "Masterolone 100 forte", "Winstrol forte", "Boldenone forte", "Acetate forte", "Sustanone 250 forte", "Propionate forte", "Enanthate forte", "Ns-anabol", "Dinabol forte", "Oxandrolone forte", "Turinabol forte", "Oxaver", "Clenbuterol", "Danabol" у кількості по декілька одиниць кожен із препаратів (від 5 до 25).
Згідно з маркуванням, що міститься на упаковці одного з лікарських засобів, до його складу входить "Methandienone 10 ml", який, відповідно до переліку сильнодіючих лікарських засобів за міжнародними непатентованими або загальноприйнятими назвами, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.08.2007 № 490, є сильнодіючим препаратом.
Як повідомили у прес-службі Чернівецької митниці Міндоходів, наразі направлено повідомлення до обласного УСБУ за попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України. Санкція вказаної статті передбачає позбавлення волі від трьох до семи років із конфіскацією предметів контрабанди. 

    20.10.2014
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід