Онлайн-трансляції

10 років за 200 євро: буковинець попався на обміні фальшивих грошей

 

Наразі правоохоронцям відомо про два факти обміну грошей зловмисником. У першому випадку 28-річному жителю села Романківці вдалося обміняти 400 фальшивих євро. Коли працівники фінансової установи виявили підроблену валюту, то одразу повідомили в міліцію.
Аби встановити особу зловмисника, провели ряд заходів. Також було попереджено працівників банківських установ, що у разі появи сумнівів щодо справжності купюр при обміні треба негайно повідомити правоохоронців.
Зловмисник не очікував, що його так швидко викриють, тому наступного дня знову пішов міняти валюту. Касир не розгубилася, а натиснула на тривожну кнопку. На місце події негайно прибули співробітники відділу Державної служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області, котрі й затримали фальшивомонетника. Аби приховати сліди злочину, молодик з’їв 200 фальшивих євро. Та це не допоможе йому уникнути відповідальності.
Буковинцю оголошено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 2-ю статті 199-ї (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збуту підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) Кримінального кодексу України. Суд обрав міру запобіжного заходу.
За інформацією сектору зв'язків із громадськістю обласної міліції, зловмиснику загрожує до десяти років за ґратами. Слідство триває. 

    20.10.2014
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід