Онлайн-трансляції

Федерація футболу України вирішила компенсувати Вукоєвичу штраф FIFA за вигук "Слава Україні!"

 

 Федерація футболу України має намір компенсувати штраф Міжнародної федерації футболу, накладений на екс-скаута збірної Хорватії Огнєна Вукоєвича за те, що він присвятив Україні перемогу команди над Росією в чвертьфіналі ЧС-2018, повідомляє НВ

 На своїй сторінці в Facebook президент ФФУ Андрій Павелко заявив, що якщо колишній скаут балканської збірної оскаржуватиме рішення ФІФА, то ФФУ надасть йому юридичну та загальну підтримку. За його словами, ФФУ готова надати додаткову аргументацію та роз'яснення про значення вітання "Слава Україні!".

 "Якщо ж санкція ФІФА залишиться в силі, то, порадившись з іншими представниками керівництва ФФУ, ми вирішили за рахунок власних коштів компенсувати Вукоєвичу суму штрафу, яку йому доведеться сплатити", - зазначив Павелко.

 Також глава української футбольної федерації заявив, що організація готова розглянути варіанти співпраці з хорватським функціонером, оскільки цінує людей, які "віддані Україні і не бояться публічно демонструвати повагу до нашої держави".

 

фото dynamo.kiev.ua

    10.07.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід