Онлайн-трансляції

Вночі 1 липня очікується чергова хвиля паводку на Пруті - ОДА

 

1 липня на річках Дністер, Прут та Сірет внаслідок сильних та дуже сильних дощів в басейнах Прута і Сірету продовжуватиметься формування чергової хвилі дощового паводку з підйомами рівнів води на 0,5-1,5 м над рівнями 29 червня на 08 годину. При дуже сильних зливах відбуватиметься формування значного місцевого та схилового стоку. В гірських районах існує загроза сходу селів. На низько розташованих ділянках можливий вихід води на заплаву.

 Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

 «Проходження максимального рівня води чергової хвилі дощового паводку у створі поста р. Прут – м. Чернівці очікується вночі 01 липня з висотою 300-350 см над нулем поста, максимальною витратою 735-885 м куб/с. На низько розташованих ділянках можливий вихід води на заплаву», - зазначив начальник управління цивільного захисту населення Олексій Гайдай.

 «Ситуація відслідковується погодинно. Вся необхідна техніка зараз працює на місцях. Дії обласної виконавчої влади скоординовані з районами та Управлінням ДСНС у Чернівецькій області. Наше основне завдання – не допустити прориву каскаду ставів у Кіцманському районі. У Новоселицькому та Герцаївському районах ситуація також знаходиться на постійному контролі відповідних служб», - зазначив голова ОДА Олексндр Фищук

    30.06.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід