Онлайн-трансляції

На даний час ситуація в руслах річок Буковини не критична - оперативні дані

 

Фахівцями Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет ведеться постійне спостереження за гідрологічною ситуацією на потенційно-небезпечних ділянках річок. На даний час ситуація в руслах річок не критична, істотних пошкоджень гідротехнічних споруд не виявлено.

 Про це зазначається у повідомленні Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет.

В басейнах річок Дністер, Прут та Сірет продовжується проходження дощового паводку. Станом на 29 червня (13:00) на р. Прут (Чернівці) рівень води піднявся на 1 м, по р. Сірет (Сторожинець – 0,8 м, по р. Дністер (Галич) -1,4 м над перед паводковими значеннями. Виходу води на заплаву на даний час не спостерігається.

Виходячи із даних автоматизованої системи гідрологічного прогнозування та за прогнозом Чернівецького та Львівського Гідрометцентру на 29-30 червня в басейнах річок Прута та Сірету очікується формування чергової хвилі дощового паводку з подальшими підйомами рівнів води на 0,5-1,5 м без затоплення територій.
По р. Дністер на ділянці Галич-Заліщики можливе підняття рівнів води до 4 м над рівнями 08:00 годину 28 червня з виходом води на заплаву. Враховуючи прогнозований приплив води біля 2200 м.куб/с., режим роботи Дністровського водосховища змінено в сторону збільшення скидних витрат: 30 червня – 700 м.куб/с., 1 липня – 900 м.куб/с.

 

фото Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет

    29.06.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід