Онлайн-трансляції

Завтра у Чернівцях - знову дощі і подальший підйом рівня води у Пруті

 

 За повідомленнями синоптиків, завтра, 30 червня, у Чернівцях опади спостерігатимуться протягом усього дня. Вранці очікується сильний дощ, у другій половині дня - дощ із грозою.

 За даними Укргідрометцентру, протягом 29-30 червня, у зв’язку з очікуваними сильними та дуже сильними дощами, на річках басейнів Дністра, Сяну, Прута та Сiрету (Львiвська, Iвано-Франкiвська, Чернівецька обл.) можливе формування дощових паводків з пiдйомами рiвнiв води на 0,5-1,5 м, на окремих дiлянках та у мiсцях звуження русел до 2,0-2,5 м, можливий вихiд води на заплаву; інтенсивного мiсцевого схилового стоку; утворення локальних селевих потоків, що можуть мати небезпечні наслідки.
 29 червня на р. Прут ділянці Коломия - держкордон у зв’язку з добіганням паводкової хвилі, очікується підйом рівня води на 1,3 - 1,8 над рівнем, без негативних наслідків.
 29 червня на р. Прут- м. Чернівці очікується проходження максимального рівня паводку 193 -246 см над нулем поста, максимальна витрата 414-564 м3/с.
 29 - 30 червня очiкується продовження пiдйому рiвнiв води над рiвнями.
 29 червня - 1 липня на рiчках басейну Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 - 1,0 м над рiвнями. При сильних дощах можливе формування значного мiсцевого стоку.
 29-30 червня на рiчках Закарпатської областi очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0,3-1,0 м (над рiвнями на 8 годин 29 червня), в межах русел.
 Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

    29.06.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід