Онлайн-трансляції

З 16 червня у Чернівцях тимчасово перестануть курсувати деякі маршрутки (відео)

 

 З 16 червня у Чернівцях тимчасово перестануть курсувати деякі маршрутки, а саме: 2, 11, 12 та номер 40.

 Ще 8 маршрутів їздитимуть за новою схемою руху. Відтепер автобуси не дублюватимуть напрямки, якими їздять тролейбуси. І таке рішення, кажуть у міськраді, має покращити транспортну розв'язку в Чернівцях.

 Тож які маршрутки їздитимуть по-новому, а які схеми маршрутів не зазнають змін?

 

Отже, маршрут номер 9, який курсує від заводу "Гравітон" до Соборної площі, скоротять. За старою схемою руху він мав протяжність майже 10 км, а їхав містом майже годину. Тепер же його тривалість руху зменшиться вдвічі. Курсуватиме з Руської (кінцева зупинка - завод "Гравітон") вулицею Винниченка, проспектом Незалежності до розворотнього кільця в районі готелю "Турист". Тож дістатись до центру цим маршрутом із мікрорайону Гравітон і навпаки чернівчани вже не зможуть.
 Скоротять протяжність і маршруту 1-А. Якщо раніше автобус курсував із Південно-Кільцевої до торговельного центру "Епіцентр", то тепер їхатиме вулицями Головною, Комарова, Героїв Майдану, Південно-Кільцевою та знову Головною до розворотного кільця поблизу села Коровія.
 Коротшими стануть і маршрути, які обслуговують район Садгори. 15, 16 та 21 автобуси, де діють пільги на перевезення, скоротять до зупинки "Шкільної" на вул. Головній.
 Автобус номер 26 курсуватиме теж за оновленою схемою - від заводу "Гравітон" до вулиці Комарова через Руську, Винниченка, Миру, Чкалова, Головну, Комарова. А звідти до заводу "Гравітон" автобус їхатиме вулицями Комарова, Головною, Чкалова, Миру, Миргородською, Кармелюка, Винниченка, через Комунальників до кінцевої зупинки на Руській.
 26-А також має оновлений маршрут. Від заводу "Гравітон" до вулиці Комарова він їхатиме вулицями Комунальників, Винниченка, Миру, Чкалова, Головною та Комарова. А з кінцевої зупинки на Комарова до заводу "Гравітон" повертатиметься через Комарова, Головну, Чкалова, Миру, Миргородську, Кармелюка, Винниченка та Руську.
 Автобусний маршрут №38 тепер прямуватиме від аеропорту до гіпермаркету "Епіцентр" вулицями Лесина, Миколаївською, Миру, Авангардною, Миргородською, Кармелюка, Винниченка, Ясською та проспектом Незалежності, далі через Головну, Гагаріна та Хотинську.
 На маршрутах 10 та 10-А, що курсують у мікрорайон Калічанка, збільшать кількість автобусів. А ось маршрути №13, 17, 18, 23, 36 та 37 залишилися без змін. Одночасно зі змінами в русі маршрутних автобусів відкоригували і графіки руху тролейбусів. Їхню кількість на маршрутах обіцяють збільшити.

 

    14.06.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід