Онлайн-трансляції

Чернівці потерпають від дощів: розмиті дороги і мертві пацюки на тротуарах (відео)

 

 Сильна злива, які практично не припинялася у Чернівцях від ранку, знову позатоплювала вулиці. Частина парку Шевченка перетворилася на акваріум - відвідні мережі просто не встигали поглинати потоки води.

Відповідно, вся вода з вулиці Гузар та з самого парку витікала на Головну. Залило традиційно і залізничний вокзал, кільце на перехресті Героїв Майдану і проспекту Незалежності, вулицю Головну поблизу торгового центру "Депот".

Мешканцям вулиці Запорізької щоразу складно долати наслідки негоди. Частину гравійної вулиці кожна злива просто змиває.

Люди кажуть, їм давно обіцяють допомогти.

Але гроші, які планували витратити на цю вулицю, переспрямували на іншу. 3 травня на сесії міськради депутат від цього округу Іван Гончарюк спершу пропонував зняти гроші з ремонту Суворова і натомість капітально відремонтувати всю Запорізьку. Обранці не підтримали. А відтак колега Гончарюка по фракції Ярослав Петришин виступив з іншою пропозицією - перенаправити кошти з ремонту вулиці Запорізької на вулицю Хортицьку.

Комунальники кажуть, за 20 хвилин у Чернівцях вранці випала майже місячна норма опадів. Тож не варто нарікати лише на зливову мережу. Адже навіть якби вона була абсолютно чистою, з такою кількістю води все одно не впоралася б. До речі, синоптики повідомляють, що цієї ночі та завтра вдень у Чернівцях ще дощитиме. Можливі також пориви вітру.

 


    14.06.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід