Онлайн-трансляції

Мер Чернівців пояснив, чому ще не розпочався ремонт на деяких вулицях

 

Сьогодні під час брифінгу Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розповів, чому на деяких вулицях в центрі міста досі не розпочали ремонт дорожнього покриття.

 "З 1 червня мав розпочатися ремонт доріг на вулицях Гагаріна, Суворова, Переяславській, Січових Стрільців. 2 червня підприємці були попереджені, що порушують графіки виконання робіт. Підприємства чернівецькі, вони знали, на що йшли. На жаль, наше законодавство таке, що тендерний комітет має обирати пропозиції за найнижчою ціною", - повідомив мер..

 Також він додав, що ремонтні роботи на вулиці Суворова вже розпочалися, а стосовно проспекту Незалежності - наразі виготовлена проектно-кошторисна документація і її мають відправити на експертизу.

 "Щодо інших вулиць, то по вулиці Переяславській підприємець говорить, що очікує поставки труб і не розриває вулицю заздалегідь. По ремонту на вулицях Січових Стрільців та Гагаріна підприємець повідомив, що очікують поставки дорожніх знаків, щоби організувати об’їзд. Нас такі відмовки на задовольняють. Тому якщо найближчим часом не розпочнуться роботи, будемо виставляти претензії", - заявив міський голова.

    12.06.2018
Коментарі (1)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід