Онлайн-трансляції

У Чернівцях СБУ проводить обшуки в Центрі румунської культури імені Євдоксія Гурмузакі

 

Фахівці Служби безпеки України проводять обшуки в Центрі румунської культури імені Євдоксія Гурмузакі на вулиці Ольги Кобилянської. Інформацію про це кореспонденту ТВА підтвердили люди, які знаходилися у закладі.

 Нагадаємо, раніше у прес-центрі СБУ заявили, що у Чернівцях проводяться слідчі дії в приміщеннях однієї із громадських організацій, представники якої поширювали матеріали, що можуть містити заклики до порушення територіальної цілісності нашої держави. 
 У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України, перевіряються дані щодо представників організації, які під час публічного заходу в обласному центрі демонстрували картографічні зображення території Чернівецької області у складі так званої «Великої Румунії».
 Правоохоронці також зафіксували, що учасники громадської організації поширювали літературу, в якій можуть міститися заклики до відновлення так званої «історичної справедливості» через анулювання існуючих міжнародно-правових і міждержавних документів та «повернення» територій Північної Буковини, Північної Бессарабії та Південної Бессарабії до складу румунської держави.

 Сьогодні ж, як повідомило видання МБ, у телефонній розмові керівник Центру румунської культури імені Євдоксія Гурмузакі Василь Терицану сказав, що "не може зараз розмовляти, бо у закладі гості".
 

    11.06.2018
Коментарі (1)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід