Онлайн-трансляції

Проспект Незалежності у Чернівцях планують реконструювати новітніми методами

 

 У Ратуші сьогодні відбулася презентація сучасного проекту капітального ремонту проспекту Незалежності. Його виконала проектна організація «Урбан прогрес», яка має досвід таких робіт у різних містах України.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Передбачено реконструкцію існуючого дорожнього асфальтобетонного покриття і зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих та енерговідновлювальних технологій, додаткове освітлення пішохідних переходів, можливість встановлення зарядних пристроїв на зупинках громадського транспорту та в місцях паркування автотранспорту, організацію дорожнього руху з особливою увагою до безпеки руху, як пішоходів, так і транспорту. Буде облаштовано так звані острівці безпеки.

Ця практика вже активно запроваджується у Європі та деяких містах України. Передбачено виділення окремої полоси для руху громадського транспорту, реконструкцію зупинок та пішохідних переходів з дотриманням стандартів у сфері безпеки, доступності маломобільних груп населення, влаштування велосипедних доріжок, місць для парковки велосипедів і тимчасових стоянок автомобілів для звільнення проїзної частини від хаотичного паркування. На кільці поблизу готелю «Турист» передбачається запровадження спірального руху.

Це дозволить ліквідувати конфліктні ситуації при перелаштуванні, унеможливити виїзд з кільця з крайньої лівої смуги, підвищить пропускну здатність кільця, адже транспортні засоби займатимуть усі смуги. За рахунок цього скоротиться черга перед кільцем. Вартість усіх робіт складе близько 45 мільйонів гривень.Детально про це - дивіться сьогодні о 19:30 на телеканалі ТВА.

    25.05.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід