Онлайн-трансляції

Заступник мера Середюк відмовився скликати виконком на вимогу Продана

 

Заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк відмовився скликати засідання виконавчого комітету міськради для розгляду питання про підняття тарифів на проїзд у маршрутках. Про це в ефірі програми «Політика» на телеканалі ТВА повідомив секретар міськради Василь Продан.

 За словами секретаря, заступник мера пояснив це тим, що за законом не може приймати такі рішення, доки свої повноваження виконує діючий мер.

«Згідно нашого регламенту, якщо міського голови немає, то засідання виконавчого комітету може проводити заступник міського голови, - зазначив Продан. – Єдине, що це прописане для тих випадків, коли міський голова не може виконувати своїх обов’язків у принципі – він в лікарні, чи недієздатний. Сьогодні був не той випадок»

 Нагадаємо, вчора на зустрічі з перевізниками Василь Продан зазначив, що заступник мера має право скликати виконком і пообіцяв це організувати. Це сталося після того, як міський голова Олексій Каспрук відмовився приймати ультиматум перевізників про підняття вартості проїзду до 5 грн. і покинув зустріч.

    19.05.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід