Онлайн-трансляції

У Чернівцях на вулиці Кобилянської презентують лазерну арфу

 

 З нагоди Дня вуличної музики, напередодні свята, 18 травня, відбудеться презентація інтерактивного музичного інструменту та нового арт-об’єкту. Біля «Вернісажу на Панській» з’явиться лазерна арфа – перший інтерактивний арт-об’єкт в Чернівцях, де містяни зможуть творити власну музику завдяки сучасним технологіям.

 Лазерна арфа – це електронний музичний інструмент, що складається з декількох лазерних променів, які потрібно перекривати за аналогією з щипками струн звичайної арфи. Зконструйована німецьким винахідником Бернардом Зайнером в квітні 1981 року.

 Інструмент має фотоелектричний принцип дії – кожен з лазерних променів потрапляє на фотоелемент, сигнал з якого управляє роботою синтезатора. Такий інструмент під час концертів використовували Бернард Зайнер, Жан-Мішель Жарр, Клод Ліфанте, Себастьян Памарт. Організатори заходу переконані, що електронний інтерактивний інструмент буде приваблювати туристів та стане однією з творчих родзинок нашого міста.

 Презентація відбудеться 18 травня о 21 годині (вул. О.Кобилянської, 53, «Вернісаж на Панській»). Про це повідомила прес-служба чернівецької міської ради.

    18.05.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід