Онлайн-трансляції

Козловського хочуть позбавити звання "Заслужений артист України"

 

 Депутати Львівської облради ухвалили звернення до президента України Петра Порошенка з проханням позбавити Віталія Козловського звання "Заслужений артист України".

 Причиною звернення стало те, що Козловський виступив на концерті до Дня перемоги у Москві 9 травня, повідомляє Vgorode.ua.

 "Вважаємо це не лише величезною ганьбою та запроданством, але й наругою над пам'яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави в російсько-українській війні, що й досі триває на сході. Переконані, що така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталієві Козловському указом президента від 16 січня 2009 року було присвоєне це звання власне "за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави", – зазначено у зверненні депутатів.

 Також депутати закликали позбавити звання й інших заслужених та народних артистів, які під час російсько-української війни гастролювали в Росії.

 Нагадаємо, Віталій Козловський виступив на концерті до Дня перемоги у Москві 9 травня. Фотографії з концерту за участі українського співака оприлюднили користувачі соцмереж. Потім львівський співак заявив, що метою його виступу в Росії було "просувати українську ідею і нашу правду простим людям".

 У чому саме полягало просування української ідеї, Козловський не пояснив.

 

фото galas.te.ua

    16.05.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід