Онлайн-трансляції

З 14 липня у Києві суттєво зросте вартість проїзду

 

У Києві з 14 липня заплановано встановити нові тарифи на проїзд у міському транспорті. Вартість проїзду за проїзними квитками на місяць та безконтактними картками коштуватиме від 6,3 гривень за одну поїздку. Вартість разової поїздки становитиме 8 гривень.

 Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

 Підвищення тарифів є вимушеним рішенням, яке владі довелося прийняти, аби не допустити транспортного колапсу в столиці. На цьому під час брифінгу наголосив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.
 «Щоб підтримувати інфраструктуру – я вже не кажу про її розвиток – потрібні кваліфіковані працівники та фінансування на утримання кожного напряму.

 Низький рівень заробітної плати на підприємствах призвів до дефіциту кадрів. Ми розуміємо, що сьогодні вкрай важливо втримати працівників та залучити нових. Також підвищення тарифів дозволить збільшити обсяги ремонтних робіт. Завдяки цьому ми підвищимо безпеку та комфорт пасажирів», – сказав директор Департаменту.

 За його словами, у метрополітені на сьогодні 468 вакансій (5,9% від загальної кількості працівників), у «Київпастрансі» – 2 434 вакансії (25,8%). Внаслідок зміни тарифу на перевезення заплановано підняти рівень зарплат на підприємствах.
 Крім того, близько третини всього рухомого складу наземного транспорту на сьогодні потребує капітального ремонту. Капітального ремонту потребують і трамвайні колії та контактно-кабельна мережа.

 У метрополітені вкрай необхідний ремонт ескалаторів (у найближчі роки потребуватимуть повної заміни ескалатори на станціях «Арсенальна», «Хрещатик», «Університет», «Вокзальна»), тунельних споруд та станцій, оновлення системи пожежного захисту та освітлення.
«Навіть новий підвищений тариф та запропонована система оплати все одно ще залишають збитковими підприємства транспорту. Однак ми свідомо не пішли на більше підвищення, розуміючи складну економічну ситуацію в країні. Встановлюючи тарифи, ми шукали максимальний компроміс між інтересами пасажирів та економічно обґрунтованими цінами», – додав Сергій Симонов.


    15.05.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід