Онлайн-трансляції

В американських продуктах виявили небезпечний пестицид - ЗМІ

 

 У більшості американських продуктів харчування міститься небезпечний пестицид - гліфосат. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Управлінням з контролю за продуктами і ліками (FDA), передає УНН з посиланням на The Guardian.

 Зазначається, гліфосат був виявлений у таких популярних для вживання продуктах харчування, як: мед, вівсяна і кукурудзяна крупа, крекери тощо.

 "Чим небезпечний такий "купаж" хімікатів для здоров'я людини - поки невідомо. Можна стверджувати одне - наслідки можуть бути дуже непередбачуваними", - прокоментували у FDA.

 У Союзі споживачів США відреагували на заяву FDA. Там пояснили, що обмежити кількість хімікатів, які використовуються в сільськогосподарській промисловості, на сьогодні неможливо. Причина - немає відповідної законодавчої бази.

 

Гліфосат - основний компонент популярного на ринку гербіциду Round Up. Зазначений пестицид вже довгий час перебуває в полі зору наукових установ, відповідальних за продуктову безпеку. Його популярність пояснюється унікальною біологічною функцією - він знешкоджує всі рослини, за винятком культур, вирощених з адаптованих під нього генетично змінених високопродуктивних сортів насіння.

    10.05.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід