Онлайн-трансляції

У Чернівцях на вулиці Південно-Кільцевій облаштують експериментальний пішохідний перехід

 

 Міська рада задовільнила електронну петицію щодо облаштування підвищених пішохідних переходів на вулиці Південно-Кільцевій.

 Департамент житлово-комунального господарства міської ради спільно з КП МіськШЕП експериментально облаштує один підвищений пішохідний перехід. 

 Роботи виконають у місці, визначеному постійно діючою комісією з питань організації та безпеки дорожнього руху в м. Чернівцях, повідомляє прес-служба міськради.

 Також буде облаштовано ще два пішохідних переходи на провулку Ентузіастів.

 Департаменту житлово-комунального господарства спільно з постійно діючою комісією з питань організації та безпеки дорожнього руху доручено вжити заходів з підвищення безпеки руху на вулиці Південно-Кільцевій.

 Діючими наразі нормативними документами не передбачено застосування підвищених пішохідних переходів та антикишень. Відповідно до ДСТУ 4123 п.5.2 елементи примусового зниження швидкості встановлюють на відстані 5-6 метрів від небезпечної ділянки, а не на самій ділянці, а також згідно до п.5.7 заборонено встановлювати елементи примусового зниження швидкості на магістральних вулицях, якою є вулиця Південно-Кільцева. Разом з тим, практика облаштування підвищених пішохідних переходів та перехресть вже застосовується в інших містах України і впровадження таких заходів для заспокоєння руху є цікавим для міста Чернівці.

    19.04.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід