Онлайн-трансляції

В Україні очікуються дощі й похолодання

 

Вже з вівторка, 17 квітня, в Україну прийдуть дощі, а слідом і похолодання. Як повідомили в Гідрометцентрі України, територія країни потрапила під вплив потужного антициклону, який прийшов з Балкан і охопив всю Європу, а також скандинавські країни та країни Балтії.

 Під основний удар стихії найближчими днями потраплять західні, центральні, південні та північні регіони України. Разом з дощами прийде значне похолодання на 5-7 градусів. Потім антициклон зміститься на схід і понесе вологу і прохолодну погоду.

 Про це повідомляє Сегодня.

У понеділок, 16 квітня, дощі прогнозують в Харківській, Луганській та Донецькій областях. В іншій частині країни без опадів. По всій Україні буде тепло, місцями до +24, лише на сході країни до +17.

 У вівторок, 17 квітня, температура повітря "вирівняється" практично по всій території країни. Буде тепло, до + 20-22 градусів, але на заході країни почнуться дощі.

 А вже 18 квітня, в середу прогнозують похолодання на всій території України. Температура повітря опуститься в середньому на 5-7 градусів і навіть на півдні України прогнозують всього до +17 тепла. На решті території + 14-16, на Закарпатті місцями до +21. "Пролом" в антициклоні тимчасово залишить без дощів захід, північ і центр країни, але це не надовго. Дощі тимчасово змістяться на схід країни.

    16.04.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід