26.07.2015 (19:01)

Став відомий календар ігор збірної України на відборі до ЧС-2018

Першу гру українці проведуть проти збірної Ісландії.
13.07.2015 (19:31)

Буковинець здобув 3 золоті медалі на чемпіонаті світу та Європи з гирьового спорту (ФОТО, ВІДЕО)

У змаганнях взяли участь 170 спортсменів із 13 країн світу.
09.07.2015 (08:32)

Вперше в історії буковинського спорту чернівецький атлет став володарем чемпіонського поясу зі змішаних видів єдиноборств

Представник чернівецького спортклубу "Сфінкс" Анатолій Лягу завоював звання чемпіона України на змаганнях із професійних боїв, які відбулися в Миколаєві.
30.06.2015 (10:00)

Суркіс вважає, що у Росії можуть забрати ЧС-2018

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс не впевнений, що чемпіонат світу з футболу 2018 року пройде в Росії.
28.06.2015 (20:01)

Україна посіла восьме місце на Євроіграх в Баку

Загалом Україна завоювала 46 медалей – вісім золотих, 14 срібних і 24 бронзових.
25.06.2015 (17:30)

Міська рада виділила 400 000 грн допомоги ФК "Буковина"

Кошти візьмуть із нецільового фонду соціально-економічного розвитку міста в межах асигнувань.
13.06.2015 (17:00)

Бронзовим здобутком відзначилася збірна України в Парижі на чемпіонаті Європи з карате

За призовий п'єдестал змагалася 141 команда з 22-х європейських країн. Вагомий внесок в успішний виступ української команди зробили чернівецькі спортсмени Євген Мотовилін та Валерій Чеботар.
08.06.2015 (08:00)

ФІФА: У Росії відберуть ЧС-2018, якщо з'являться докази підкупу

Перевірка, проведена ФІФА, не виявила порушень в ході голосування з вибору країн-господарок ЧС-2018 і 2022 року.
05.06.2015 (14:01)

Буковинські легкоатлети відзначилися на чемпіонаті в Кіровограді та Універсіаді в Харкові

Отримали комплект нагород, здобутих на різних дистанціях.
05.06.2015 (09:00)

Піднятися на третій поверх за 10 секунд. У Чернівцях змагалися рятувальники зі всієї області

У місті пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту.
03.06.2015 (12:00)

Блаттера "прибрали". Наступні – Путін і Росія

Учора Сполучені Штати, якими і було ініційоване розслідування щодо корупції у Міжнародній федерації футбольних асоціацій (ФІФА), досягли свого – президент ФІФА Йозеф Блаттер подав у відставку.
31.05.2015 (16:00)

24-25 травня відбувся Чемпіонат України серед юніорів у Кіровограді (ФОТО)

На цих змаганнях наш край представляла команда з восьми спортсменів: Якимик Олеся, Чоропіта Дар'я, Любова Вікторія, Ватаманюк Вікторія, Кузін Максим, Раскруча Денис, Дойчук Іван та Малованюк Орест.
28.05.2015 (17:31)

Організатори півмарафону "CrossHill" у Чернівцях передали медичну допомогу військовому госпіталю

Закупили необхідні лікарські препарати для лікування солдатів.
27.05.2015 (12:01)

У Швейцарії заарештували із десяток керівників ФІФА - ЗМІ

Розслідування може перерости у гучний скандал.
25.05.2015 (18:30)

Перемогою Сергія Дугана завершився перший чернівецький напівмарафон "CrossHill"

Переможець є представником глибоцької школи легкої атлетики. Утім, до участі в забігу долучилися не лише буковинці.
17.05.2015 (11:00)

Жінки на підборах та у вишуканих сукнях проїхалися на велосипедах у Чернівцях

У такий спосіб вони популяризують велосипедний рух та здоровий спосіб життя.
15.05.2015 (09:01)

Дніпро обійшов відразу чотири клуби у клубному рейтингу УЄФА

Відразу чотири клуби залишилися позаду Дніпра в оновленому клубному рейтингу УЄФА.
13.05.2015 (19:30)

Чернівчан запрошують взяти участь у марафоні "Crosshill"

Дистанції від 500 метрів до 21 кілометра вулицями Чернівців бігуни долатимуть через 2 тижні, 24-го травня.