Онлайн-трансляції
Спорт
16.08.2016 (16:00)

Українські веслувальниці посіли четверте місце на Олімпіаді

Український дует веслувальниць посів четверте місце у фіналі Олімпіади з веслування на байдарках. Анастасії Тодоровій та Інні Грищун не вистачило 0,661 до завоювання бронзової медалі.
16.08.2016 (13:01)

Ріо-2016. На честь українця Радівілова названий гімнастичний стрибок

Стрибок The Radivilov занесений в міжнародні правила спортивної гімнастики.
16.08.2016 (09:00)

Українець Беленюк взяв срібло Олімпіади-2016, поступившись у фіналі росіянину при неоднозначному суддівстві

25-річний борець не без "допомоги" судді програв поєдинок Давіту Чакветадзе.
15.08.2016 (11:00)

Росія хотіла "купити" українського плавця Говорова за мільйон доларів

Український плавець Андрій Говоров відмовився від виступів за збірну Росії. Говорову пропонували 1 млн доларів бонусу від Росії ще у 2013 році після того як він переміг на Всесвітній Універсіаді в Казані.
15.08.2016 (10:00)

Ріо-2016: Збірна України опустилася на 48-е місце в медальному заліку Олімпіади

На рахунку нашої команди, як і раніше, всього чотири нагороди.
12.08.2016 (09:00)

Українець встановив національний рекорд на Олімпіаді

Український плавець Андрій Говоров вийшов у півфінал змагань на 50 метрів вільним стилем. При цьому чемпіон світу і Європи побив національний рекорд на цій дистанції.
11.08.2016 (10:30)

Другі за рейтингом та масштабністю змагання після основного чемпіонату України з велоперегонів відбулися на Буковині

Багатоденні перегони чемпіонату України з велоспорту зібрали найкращих.
10.08.2016 (14:00)

Американський плавець Фелпс став 21-кратним олімпійським чемпіоном

Американський плавець Майкл Фелпс виборов свою 21-у олімпійську золоту медаль у естафеті 4x200 вільним стилем на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро.
10.08.2016 (08:00)

Ріо-2016: Українка Світоліна сенсаційно перемогла першу ракетку світу Уільямс

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла на Олімпіаді в Ріо першу ракетку світу американку Серену Уільямс.
08.08.2016 (15:00)

Американський плавець Майк Фелпс здобув 19 золоту олімпійську медаль

Американський плавець Майкл Фелпс завоював своє 19-е олімпійське золото, вигравши у складі збірної США в естафеті 4 по 100 вільним стилем в Ріо-де-Жанейро.
07.08.2016 (12:01)

Плавання: три нових рекорди в перший день змагань в Ріо

Адам Піті з Британії, Катінка Хоссу з Угорщини та жіноча збірна Австралії побили світові рекорди в перший день олімпійських змагань з плавання.
06.08.2016 (16:01)

Українські бейсболісти стали чемпіонами Європи

У фіналі українці здолали збірну Росії.
06.08.2016 (08:00)

В. о. президента Бразилії оголосив Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро відкритими

Президент МОК Томас Бах виступив з урочистою промовою з приводу відкриття Ігор.
05.08.2016 (16:00)

Мінспорту відреагувало на заяви українських атлетів росТБ - збірній рекомендовано уникати спілкування з пропагандистами

Українській олімпійській збірній рекомендовано уникати спілкування з представниками російських ЗМІ.
05.08.2016 (09:00)

Сьогодні Україна розпочне змагання на Олімпійських іграх в Ріо

В нульовий день Олімпіади відбудеться кваліфікація в турнірі зі стрільби з лука.
04.08.2016 (20:00)

На Олімпіаді-2020 з'являться 5 нових видів спорту

На 129-й сесії Міжнародного олімпійського комітету було схвалено включення п'яти нових видів спорту в програму Олімпійських ігор в Токіо у 2020 році.
04.08.2016 (14:01)

Збірна біженців в Ріо: боролись за життя, тепер – за медалі

Десять біженців із Сирії, Південного Судану, Конго та Ефіопії під прапором з п'ятьма кільцями 5 серпня вийдуть на стадіон у Ріо-де-Жанейро як Олімпійська команда біженців.
04.08.2016 (10:33)

Футбольне свято відбувається в Боянах, Новоселицького району (ВІДЕО)

Прикордонники з усієї України приїхали позмагатися на вже традиційний Чемпіонат України з міні-футболу серед працівників Державної прикордонної служби, який 9 рік поспіль відбувається на Буковині.