Онлайн-трансляції
Спорт
13.09.2016 (13:00)

Паралімпіада в Ріо: в України 22-га "золота"

Україна утримується на третьому місці в медальному заліку Паралімпійських ігор. За п'ять днів збірна виборола 61 медаль: 22 - золотих, 19 - срібних та 20 бронзових.
12.09.2016 (09:00)

Українські плавці вибороли усі три медалі в комплексному запливі на 200 метрів

На Паралімпіаді в Ріо українські плавці вибороли усі три медалі у комплексному індивідуальному запливі на 200 метрів (категорія SM10).
11.09.2016 (14:00)

Паралімпіада у Ріо: Україна піднялася на друге місце

Українська паралімпійська збірна у Ріо здобула вже 12 золотих, 10 срібних і 15 бронзових медалей, чим вивела Україну на друге місце у загальному заліку.
10.09.2016 (14:00)

Паралімпійці вивели Україну на третє місце

Українські спортсмени здобули ще дві золоті медалі на Паралімпіаді в Ріо.
09.09.2016 (16:00)

На Паралімпіаді збірна України з футболу розгромила Ірландію з рахунком 6:0

На Паралімпійських іграх в Ріо стартував футбольний турнір 7х7, де виступає команда України.
09.09.2016 (13:00)

Паралімпіада: Україна піднялась на четверте місце

У перший день змагань атлети з України вибороли дев'ять медалей: одне золото, одне срібло та сім бронзових нагород, вивівши збірну на четверте місце за кількістю медалей.
08.09.2016 (09:00)

У Ріо-де-Жанейро стартували Паралімпійські ігри

Літні Паралімпійські ігри офіційно розпочалися на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро з яскравої церемонії відкриття.
05.09.2016 (10:00)

Андрій Шевченко дебютує як тренер збірної України

Україна зіграє з Ісландією у важливому матчі відбору.
04.09.2016 (13:00)

Минулий сезон був успішним для буковинських панкратіоністів

Вихованці чернівецького клубу єдиноборств "Сфінкс" зуміли відзначитися на різних обласних та всеукраїнських змаганнях.
31.08.2016 (13:30)

Юні чернівецькі футболісти привезли кубок із турніру, який відбувся у Франції (ВІДЕО)

Кубок вогню. Делегація з Буковини побувала на 15-му міжнародному турнірі з футболу серед молоді "Чотири регіони для Європи", який цьогоріч відбувся у французькому Маєні. Спортсмени повернулися звідти не з порожніми руками.
23.08.2016 (13:00)

Україна може виплатити своїм олімпійцям понад 28 мільйонів гривень за медалі у Ріо

Призери Ігор помітно поліпшать своє матеріальне становище після Олімпіади.
22.08.2016 (08:00)

Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро оголошені закритими

Президент МОК закрив Олімпіаду в Бразилії та закликав з нетерпінням чекати наступні літні Ігри в Токіо.
21.08.2016 (16:00)

Українець Тимощенко виграв срібло Олімпіади у сучасному п'ятиборстві

29-річному киянину не вистачило семи очок до золотої медалі.
21.08.2016 (14:00)

Різатдінова принесла Україні десяту медаль Олімпіади

Українська гімнастка змогла взяти бронзу в індивідуальному багатоборстві.
20.08.2016 (18:00)

Міщук та Янчук виграли для України бронзу Олімпіади-2016 у веслуванні на каное

Каноїсти з Дубного та Горішніх Плавнів змогли завоювати дев'яту медаль для України на Іграх в Ріо-де-Жанейро.
19.08.2016 (13:30)

Буковинка Наталія Лупу вийшла до півфіналу Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро

За вихід до фінальної частини Олімпійських ігор спортсменки змагатимуться 19 серпня, о 3-й годині ночі за київським часом.
18.08.2016 (16:00)

Каноїст Чебан виграв друге золото для України на Олімпіаді-2016

30-річний одесит неочікувано виграв фінал у веслуванні на каное.
17.08.2016 (17:00)

Рекорди майбутнього: чи є межа у спорті великих досягнень?

Історія професійного плавання навряд чи пам'ятає змагання більш дивні, ніж Чемпіонат світу з водних видів спорту 2009 року. У басейні римського спорткомплексу Форо Італіко світові рекорди були побиті 43 рази.
17.08.2016 (12:00)