08.11.2016 (18:30)

17-річний буковинець став чемпіоном світу з кікбоксингу

Раніше він займався боротьбою та дзюдо, у яких також мав спортивні досягнення.
04.11.2016 (13:01)

ФІФА оштрафувала Україну на 15 тисяч франків за «дискримінаційний» прапор на матчі з Косово

Українські вболівальники вигукували «нефутбольні і навіть гомофобні кричалки», – відзначається в релізі ФІФА.
23.10.2016 (16:01)

Усик визнаний боксером року за версією WBO

Intercontinental Український боксер отримав престижну нагороду за успішно проведений рік.
23.10.2016 (12:00)

У Сінгапурі українські плавці виграли п'ять нагород на етапі Кубка світу

Українські плавці Михайло Романчук і Дарина Зевіна завоювали п'ять нагород на черговому етапі Кубка світу в Сінгапурі з плавання на короткій воді.
21.10.2016 (08:30)

5 призових місць вибороли буковинці у фіналі чемпіонату України з велоспорту (ФОТО ВІДЕО)

3 срібні та 2 бронзові медалі дістались нашим землякам. Учасники змагання кажуть, чемпіонат був доволі важким і через погодні умови, і тому, що більшість велогонщиків - майстри спорту.
17.10.2016 (18:30)

Через бюрократичну тяганину з дозволами у Чернівцях досі не збудували футбольне поле за європейські кошти (ВІДЕО)

Гроші є, а стадіону немає. Ще навесні Чернівецький міський голова підписав меморандум із Федерацією спорту України про розвиток спортивної інфраструктури. Відтак, на місці закинутого поля "Електронмашу" повинні були розпочати будівництво нового європейського стадіону зі штучним покриттям. Щоправда, процес із місця так і не зрушив.
13.10.2016 (17:01)

У Ф'юрі відібрали боксерську ліцензію і заборонили виходити на ринг

Британський боксер отримав санкції за вживання наркотиків.
10.10.2016 (08:31)

Більше сотні маленьких спортсменів з усієї України цими вихідними змагались на відкритому кубку Чернівців із плавання

У змаганнях взяли участь 9 запрошених та 4 чернівецькі команди. Перше місце на дистанції 50 метрів у другій категорії серед дівчат виборола плавчиня з Чернівців.
07.10.2016 (09:30)

Нині стартує відкритий кубок Чернівців із плавання серед юнаків та дівчат (ВІДЕО)

Стежити за змаганнями можна буде і в режимі онлайн на сайті tva.ua.
06.10.2016 (11:00)

7 та 8 жовтня в Чернівцях відбуватиметься відкритий кубок з плавання серед юнаків та дівчат

Спостерігати за змаганнями ви можете на сайті телеканалу "ТВА" онлайн.
24.09.2016 (15:00)

Завтра відбудеться щорічний масовий забіг "Буковинська миля"

Випробувати свою витривалість зможе кожен охочий.
22.09.2016 (09:01)

Паралімпійці присвятили перемогу в Ріо воїнам АТО

Тріумфатор Ріо-2016 - українська паралімпійська збірна - повернулася на Батьківщину.
19.09.2016 (16:00)

Українські паралімпійці отримають від держави 3,3 мільйона доларів призових

Міністерство молоді та спорту обіцяє своєчасно виплатити спортсменам заслужені гроші.
19.09.2016 (09:00)

Збірна України завершила Паралімпіаду на третьому місці в медальному заліку

Українська команда випередила США всього на одну золоту медаль.
18.09.2016 (14:00)

Українські плавці тричі за день перемогли на Паралімпіаді - всього 41 золота медаль

На рахунку української команди в Ріо вже 117 нагород різного достоїнства.
18.09.2016 (08:00)

Усик переміг Гловацькі і став чемпіоном світу з боксу

Наш спортсмен виграв за очками одноголосним рішенням суддів.
14.09.2016 (09:00)

Четверо паралімпійців пробігли дистанцію швидше за олімпійського чемпіона

На Паралімпіаді в Ріо одразу четверо спортсменів-паралімпійців пробігли дистанцію у 1500 метрів швидше за американця Меттью Центровіца, який став олімпійським чемпіоном у цій дисципліні.